Prázdny košík

Achát matný 6 mm šnúra

Šperky z achátu posadia vašu citovú, rozumovú a fyzickú stránku do rovnováhy a harmónie. Achát je polodrahokamom mnohých tvári. Má rôznorodé sfarbenia od priehľadného, cez biele, šedé, modré, zelené, ružové až po hnedé. Ak sa chcete viac usmievať, achát vám s radosťou pomôže. Nositeľovi napomáha prekonávať negatívne pocity a horkosť, ktorú nosíme v srdci. Lieči vnútorný hnev a zlosť. Posilňuje lásku a dodáva odvahu k jej opätovnému hľadaniu – čo značí, nebojte sa sklamania, posunie vás to o krok vpred.  Navodzuje pocit bezpečia a istoty, pretože odstraňuje vnútorné napätie z tela.


 

DSCF8582snura4
Predajná cena3,90 €
Predajná cena bez DPH3,25 €
skladom
Popis

Prírodný achát dofarbený s priemerom guličiek 6 mm. Dĺžka šnúry je cca 38 - 39 cm. Šnúra z achátu je vhodná na výrobu náramkov, náhrdelníkov i náušníc.

Farba : zelená, žltá, oranžová 

Svet Minerálov s.r.o.

Naša spoločnosť ponúka kvalitné výrobky prostredníctvom veľkoobchodu, maloobchodu a Eshopu. Sme schopní vybaviť každú objednávku k spokojnosti zákazníka a radi zodpovieme na vaše otázky týkajúce sa minerálov, kameňov a ich využitia. Vyrábame šperky z drahých kameňov na zákazku a podľa želania zákazníka.

Kontaktujte nás

Adresa: Svet Minerálov s.r.o.
  Tekovská Breznica 475
  966 52  Tekovská Breznica
Kontakt:   +421 905 356 344
   
e-mail: info@svet-mineralov.sk
  objednavky@svet-mineralov.sk

 

© 2018 Svet Minerálov s.r.o. All Rights Reserved. Designed By FirstPoint

Search