Prázdny košík

Achát fazetovaný šnúra 10 mm

Šperky z achátu posadia vašu citovú, rozumovú a fyzickú stránku do rovnováhy a harmónie. Achát je polodrahokamom mnohých tvári. Má rôznorodé sfarbenia od priehľadného, cez biele, šedé, modré, zelené, ružové až po hnedé. Ak sa chcete viac usmievať, achát vám s radosťou pomôže. Nositeľovi napomáha prekonávať negatívne pocity a horkosť, ktorú nosíme v srdci. Lieči vnútorný hnev a zlosť. Posilňuje lásku a dodáva odvahu k jej opätovnému hľadaniu – čo značí, nebojte sa sklamania, posunie vás to o krok vpred.  Navodzuje pocit bezpečia a istoty, pretože odstraňuje vnútorné napätie z tela.

DSCF8606snura1
Predajná cena6,50 €
Predajná cena bez DPH5,42 €
skladom
Popis

Prírodný fazetovaný achát s priemerom guličiek 10 mm je vhodný na výrobu náramkov, náhrdelníkov i náušníc. Dĺžka šnúry je 38 cm, ktorú tvorí 38 ks achátových guličiek. Uvedená cena je za celú šnúru (t. j. 38 ks).

 

 

 

Svet Minerálov s.r.o.

Naša spoločnosť ponúka kvalitné výrobky prostredníctvom veľkoobchodu, maloobchodu a Eshopu. Sme schopní vybaviť každú objednávku k spokojnosti zákazníka a radi zodpovieme na vaše otázky týkajúce sa minerálov, kameňov a ich využitia. Vyrábame šperky z drahých kameňov na zákazku a podľa želania zákazníka.

Kontaktujte nás

Adresa: Svet Minerálov s.r.o.
  Tekovská Breznica 475
  966 52  Tekovská Breznica
Kontakt:   +421 905 356 344
   
e-mail: info@svet-mineralov.sk
  objednavky@svet-mineralov.sk

 

© 2018 Svet Minerálov s.r.o. All Rights Reserved. Designed By FirstPoint

Search